Kıbrıs Taksi

kıbrıs taksi
+

Kıbrıs Taksi son zamanlarda sıklıkla kullanılan bir hizmet haline gelmiştir. Gerek tatile giderken, gerek iş seyahatlerine giderken ya da şirketlere günlük olarak kiralanan taksiler kategorisi gibi pek çok alternatifleri bulunmaktadır.

            Bireysel, ya da özel durumlarda kiralanan araçlarda ayrıca, şoförlü araç olarak da kiralayabiliyorsunuz. Kıbrıs Taksi firmaları, siz değerli müşterileri için en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermektedir.

 Kıbrıs Taksi Hakkında Bilinmeyenler

            Kıbrıs Taksi ile iş seyahatleriniz için tamamen alınması gereken hizmetlerden birisidir. Kiralayacağınız taksi, istediğiniz model ve renk seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Ayrıca, KibrisTaksi sayesinde, istediğiniz yaşta ve prezentabl şoför uygulaması ile işlerinizde gereken kolaylığı sağlayabilirsiniz. Siz, seyir halinde ilerler iken, vip şoförünüz, sizi istediğiniz yere kadar ulaştıracak ve her zaman sizin emrinizde olacaktır.

            Taksinizi ne kadar gün ya da ay olarak kiralamak istiyorsanız Kıbrıs Taksi uygulaması tam size göre bir hizmettir. Bazı durumlarda özel, bazı durumlarda da, birkaç kişi ile birlikte seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 Taksi Kiralamanın İncelikleri

            KıbrısTaksi ile istediğiniz modelde aracı seçebilirsiniz. Yapacağınız görüşme ile ne zamana kadar kiralamak istiyor iseniz, o süreye kadar, şoförü ile birlikte sizinle kalacaktır. Bütün masrafları şirkete dahil olmak üzere, gerekli vergileri yatırılmış, muayeneleri yaptırılmış ve bakımlardan geçmiş olarak size teslim edilecektir. Sizin yapmanız gereken tek şey, aracınıza yakıtını koyarak, gideceğiniz yerin talimatını, taksi şoförünüze vermeniz olacaktır.

            Son derece rahat ve kolaylık sağlayan KıbrısTaksi, bireysel ve işsel seyahatleriniz için tam size göre bir uygulama. Detaylı bilgi için, internet sitesi ziyaret edilerek, araçlar hakkında ve verilen hizmetler doğrultusunda gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the transfers internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Merhaba Girne Taksi'ye Hoşgeldiniz.
Size en uygun taksi fiyatı verebilmemiz için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın