Girne Ucuz Taksi

girne ucuz taksi
+

Girne Ucuz Taksi

Kuzey Kıbrıs turist konusunda Akdeniz bölgemizdeki Antalya, Alanya ve Muğla’dan biraz daha farklıdır. Çünkü bu bölgelere turistler yılın sadece 3 ayı yani haziran, temmuz ve ağustos aylarında gelmekteler. Oysa Kuzey Kıbrıs böyle değil. Girne yılın her dönemi binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Zengin ve köklü tarihi dokusu ve muhteşem denizi ile turistlerin cazibe merkezlerinden bir tanesidir.

            Girne’ye hem yurtiçinden hem de yurtdışından sayısız turist gelip gidiyor. Gelen turistler havaalanında indikleri zaman gidecekleri otele varmak için çeşitli alternatifler ile karşılaşırlar. Bu alternatiflerden ilki transfer firmalarıdır. Transfer firmaları Kuzey Kıbrıs’ta adeta şebeke gibi çalışıyor. Özellikle havaalanı çevresindeki transferciler normal tarifelerinin 3 katı kadar daha fazla para talep ediyor. Gelen turistlerin eli kolu bağlı olduğu için bu dolandırıcılara paralarını kaptırmak zorunda kalmaktalar. İşte biz hem kendi işimizi kurmak hem de gelen yerli ve yabancı turistleri bu mağduriyetten kurtarmak adına Girne Ucuz Taksi firmamızı kurduk.

 HİZMETLERİMİZ?

            Hizmetlerimiz arasında en önemli olanı sizleri havaalanında lüks bir araç ile karşılıyor ve otelinize kadar güven içinde bırakıyor olmamızdır. Aynı zamanda bunu yaparken de transfer araçlarının sizden talep ettiği ücretin yarısını talep ediyoruz. Bu da hem ekonomik anlamda size çok uygundur hem de zaman kaybı açısından çok önemlidir. Uçaktan indiğinizde öyle yorgun olacaksınız ki bunun üzerine bir de transfer aracını bulmak ile uğraşmak istemeyeceksiniz. Siz daha gelmeden önce biz gerekli tüm hazırlıkları yapıyoruz.

            Gelmeden önce bize geleceğiniz tarihi ve adınız soyadınız ile birlikte gerekli kimlik bilgilerinizi verdiğiniz takdirde sizlere son model lüks taksilerimiz ile hizmet veriyoruz. Dilediğiniz aracı seçmekte özgürsünüz. Hangi araç ile transfer edilmek istediğinizi bize telefon ile bildirebilirsiniz. Girne Ucuz Taksi olarak sizler için en konforlu seyahati sağlayacağımızın garantisini veriyoruz.

 TAKSİ FİYATLARIMIZ?

            Girne Taksi fiyatlarımız gideceğini otelin uzaklığına ve seçtiğini arabanın kalitesine göre farklılık gösterir. Bu nedenle her bütçeye uygun taksi ayarlamak mümkündür. Özellikle Girne Ucuz Taksi olarak size tavsiyemiz ulaşım sorununuzu daha Kuzey Kıbrıs Girne’ye gelmeden önce halletmenizdir. Bu sayede tatilinize daha iyi başlayabilirsiniz. Ulaşımı düşünmek yerine Girne’de yapacaklarınızın planını hazırlayabilirsiniz.

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Merhaba Girne Taksi'ye Hoşgeldiniz.
Size en uygun taksi fiyatı verebilmemiz için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın