Karakum Taksi

karakum taksi
+

Karakum Taksi

Hem yerli halkın hem de yabancı halkların en çok tercih ettiği beldelerden bir olan Girne. Ercan hava limanının Girne şehir merkezine olan uzaklığı 36 km yaklaşık olarak 34 dakikadır. Karakum Taksi yolculuğunda rahatını ve konforunu düşünen misafirlerimiz için Girne Onay Taksi tam size göre. Konforun yanında güvenli bir şekilde yolculuk etmek isteyen misafirlerimizi son model taksilerimizle gidecekleri yerlere ulaştırmak için sizlerin hizmetinizdeyiz. Kuzey Kıbrıs Girne’ye gelen misafirlerimizi güven içerisinde taşımak ve onların konforunu düşünerek hareket etmek bizim görevimiz. Yorucu bir yolculuktan sonra toplu taşıma araçlarını tercih ederek gitmek istemeyen yolcularımız için bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizlere 7/24 boyunca ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi sitemizden de Karakum Taksi seçeneğinden ulaşabilirsiniz.

NEDEN KARAKUM TAKSİ?

            Ayrıca Karakum Taksi seçeneğine tıklayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Girne Onay Taksi olarak sizleri gideceğiniz adrese kadar götürüyoruz. Sizleri istediğiniz adrese götürmek için görevlendirdiğimiz elemanlarımız özenle seçilmektedirler. Belirli mülakatlara tabi tuttuğumuz elemanlarımızı başarılı olanları tercih etmekteyiz. Yine aynı şekilde ilişki ve diyalog konusunda da aldıkları eğitimleri neticesinde sizlerin huzuruna çıkmaktadırlar. Araçlarımızın günümüzde kullanılan son modellerdir. Sizleri Lüks araçlarımızla istediğiniz adreslere götürüyoruz. Bunun yanında ekonomik olarak da sizlerin hoşuna gidecek olan ödeme seçeneklerini sizlere sunmaktayız.

            Sunduğumuz konforun ve kalitenin yanında ucuz taksi ve ekonomik taksi gerçekleştirerek sizleri de düşünüyoruz. Bu bizim firmamız için edindiğimiz en önemli misyonlardan bir tanesidir. Kişi sayısına göre araçlarımızı belirlemekteyiz. Ercan Havalimanı gelen misafirlerimizi son model araçlarımız ve güler yüzlü elemanlarımızla karşılıyoruz. Konforunuzu düşündüğümüz yolculuğunuzu güven içerisinde gerçekleştiriyoruz. 24 saat boyunca sunduğumuz bu hizmetlerden siz değerli misafirlerimizi memnun etmek için gün geçtikçe daha da gelişerek büyümekteyiz. Toplantısı için veya iş için gelecek olan misafirlerinize karşı prestijini arttırmak isteyen müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.             Hava limanında son model ve lüks araçlarımızla sizlerin eşliğinde misafirlerinizi güler yüzlü elemanlarımız ile karşılıyor ve güvenli bir şekilde verdiğiniz adrese ulaştırıyoruz. Diğer taksi firmalarından farklı olarak sizlerin ekonomisine uygun fiyatları da siz değerli misafirlerimizi sunmaktayız. Güvenirlilik, hoşgörü, dürüstlük, güler yüzlülüğü misyon edinerek giriştiğimiz bu yolcukta sizleri verdiği destek ile adım adım ilerliyoruz. Bu misyonumuzdan ve kalitemizden vazgeçmeyerek sizlere sunduğumuz hizmetten mutluluk duymaktayız.

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Merhaba Girne Taksi'ye Hoşgeldiniz.
Size en uygun taksi fiyatı verebilmemiz için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın