Alsancak Taksi

alsancak taksi
+

Alsancak Taksi Girne

Taksimiz Kuzey Kıbrıs Girne ve çevresinde özellikle de Girne’de aktif şekilde hizmet vermektedir. Havaalanına gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz ve daha uçaktan inmeden onları havaalanı çıkış kapısında beklemeye başlıyoruz. Misafirlerimiz için dilerlerse kısa süreli bir Kıbrıs turu da gerçekleştirmekteyiz. Daha sonra otellerine kadar kendilerine eşlik ediyoruz. Tüm bu hizmetlerimizi yaparken iki şeyi temel alıyoruz. Birincisi karşılıklı memnuniyet ikincisi de bir daha görüşebilmek. Bu nedenle hizmetimizi mümkün olan en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Misafirlerimiz her yıl tatile geldiklerinde tekrar bizi tercih etmekteler. Bu da firmamızın ne kadar güvenilir ve işini iyi yapan bir firma olduğunun göstergesidir.

 TRANSFER NE KADAR SÜRER?

            Girne trafik konusunda en rahat yerlerden biridir ülkemizdeki. Bu nedenle transfer süresi oldukça kısa sürer. Zaten siz gelmeden önce aracımız dışarıda sizi bekliyor olacağı için hiçbir zaman kaybı yaşamayacaksınız. Alsancak Taksi hizmetini verirken müşterilerimizin görüşlerini de dikkate alıyoruz. Bu nedenle yolculuğunuz sona erince sizden taksimizden ne kadar memnun kaldığınız konusunda bir anket doldurmanızı ve gördüğünüz eksiklikleri yazmanızı rica ediyoruz. Bu sayede taksimizi mükemmel hale getirip sizlere en iyi hizmeti sağlamak için gayret sarf ediyoruz.

 ÇİFT YÖNLÜ TAKSİ MÜMKÜN MÜ?

            Diğer alsancak taksi girne firmalarından farklı olarak bizim en büyük artımız misafirlerimiz için hem gidiş hem de dönüş transfer hizmetini bir arada sunuyor olmamızdır. Eğer gelmeden önce dilerseniz bize geliş tarihiniz ile birlikte dönüş tarihinizi de bildirebilirsiniz. Bu sayede dönüş tarihinizde de sizi otelinizden alarak havalimanına bizzat bırakabiliriz. Hatta bazı dönemler yaptığımız kampanyalar ile gidiş dönüş taksi ücretlerinde dönüş ücretlerine yüzde 50 indirim yapılabilmektedir. Bu kampanyalarımızı internet sitemizden takip edebilirsiniz. Bu sayede çok uçuk taksi paralarından çok büyük tasarruf etmiş olursunuz.            

Özellikle Kuzey Kıbrıs Girne ulaşım açısından oldukça pahalı bir şehirdir. Bu da fiyatlara yansımıştır. Transfer firmaları sizi Kıbrıs havalimanından alarak otelinize bırakmak karşılığında çok yüksek miktarlar talep ediyor. O paraları onlara vermek yerine tatilinizde kullanabilirsiniz. Biz onların size teklif ettiği ücretin yarısından bile daha az bir ücrete alsancak taksi işlemini yapmaktayız.

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Merhaba Girne Taksi'ye Hoşgeldiniz.
Size en uygun taksi fiyatı verebilmemiz için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın