Girne Taksi Numara

girne taksi numara
+

GİRNE TAKSİ NUMARA

Girne Taksi Numara; Kuzey Kıbrıs Girne’de Taksi ihtiyacı olan herkesin bilmesi gereken bir numaradır. Girne Taksi haftanın 7 günü 24 saat siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Girne Taksi Numara 0539 110 79 14 dür. Bu numaradan istediğiniz saatte Girne Taksi personeline ulaşabilirsiniz.

GİRNE’DE ULAŞIM

Kuzey Kıbrıs Girne’de ulaşım büyük sorun teşkil etmektedir. Gündüz saatlerinde toplu taşıma araçları bulunmaktadır. Fakat akşam 18:00 den sonra toplu taşıma aracı bulmakta zorlanabilirsiniz ve hatta hiç bulamayabilirsiniz. Bu sebepten dolayı Girne Taksi önemi oldukça büyüktür. Girne’de bir yere gitmek istediğinizde taksi kullanmak zorunluluk haline gelmektedir.

Girne içerisinde yolculuk yapmak isteyenlerin tercih ettiği ilk adres olan durağımız, şoförlü araç kiralama hizmeti de sunar. Böylece yalnız havaalanından değil, şehir içerisinde varmak istediğiniz tüm noktalara şoför ve araç desteğimiz ile ulaşabilirsiniz. VIP protokol heyet taşımacılığı hizmeti de sunan firmamızda siyasiler ve özel olarak protokol eşliğinde yolculuk etmek isteyenlerin ihtiyaçlarına anında çözüm üretilmektedir. Özel araçta şehirlerarası yolculuk etmek isteyenlerin de taleplerine yanıtsız kalmayan firmamızda tüm ulaştırma işlemleri tam zamanında ve eksiksiz yapılır. Bir veya birden fazla kişinin aynı anda yolculuk edebileceği sistemimizde kişi başına değil, araç başına ücretlendirme yapılır. Böylelikle yolculuğunda yalnız olmak istemeyenler için özel seçenekler sunulur. Kuzey Kıbrıs’ın en hızlı ve en güvenilir taksi durağı olarak, konforunuz ve zamandan tasarruf etmeniz için tüm altyapı ve üstyapı hizmetlerimizi seferber ediyoruz.

GİRNE TAKSİ ÜCRETLERİ

Kuzey Kıbrıs Girne’de diğer illere göre taksi ücreti biraz daha yüksektir. Fakat Girne Taksi Numara sayesinde bu sorunda çözülmüş sayılmaktadır. Girne merkez ve yakını 25 TL den başlamaktadır. Kuzey Kıbrıs’ın bir ucundan bir ucuna yaklaşık 2 saat sürmekte ve böyle bir yolculuk için daha fazla taksi ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda en uygun taksi fiyatları ile seyahat etmek için 0539 110 79 14 Girne Taksi Numara ile iletişime geçerek çok uygun fiyatlarla Girne’de istediğiniz adrese gidebilirsiniz.

GİRNE TAKSİ ARAÇLARI

Girne Taksi Numara 0539 110 79 14 ile iletişime geçtiğinizde sizlere son model bakımları zamanında yapılan ve her yolcudan sonra dezenfekte edilen lüks Mercedes E class sedan otomobil yada daha kalabalık gruplar için Mercedes Vito minibüs göndermektedirler. Mercedes Vito Minibüsün taksi fiyatı sedan araca göre bir tık daha yüksektir. Konforlu, Sağlıklı, ve Güvenli bir yolculuk yapmak istiyorsanız Girne Taksi tam siz göre iyi bir hizmet olacaktır.

HAVALİMANI TRANSFERİ

Günümüzde uçak ulaşımının daha fazla olduğu bilinmektedir. Bununla beraber havaalanı transferleri de çok önemli hale gelmektedir. Hava limanı transferleri genel tanımı olarak; Ercan havalimanından alınan yolcuların gereken otel, tatil köyleri ya da farklı adreslere götürme işi şeklinde açıklanabilir. Aynı zamanda bu; tam tersi için de yapılmakta. Yani bireyi adresten alıp Ercan Havaalanına götürme şeklinde de açıklanır. Girne Taksi Numara, Ercan Havalimanı içinde inen yolcular adına önemli hizmetler vermektedir. Bu hizmetin türlü türlü ayrıcalıkları bulunmaktadır. Birey konforuna göre Ercan Havaalanı Transfer hizmetini alabilir. Bireyin yapması gereken tek şey taksi durağına ulaşmak olacaktır. Uçak seferine bağlı olan zaman diliminde transfer hizmeti hazır olacaktır. Bu şekilde birey kolayca ve rahat biçimde ulaşmak istediği yere ulaşacaktır.

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Merhaba Girne Taksi'ye Hoşgeldiniz.
Size en uygun taksi fiyatı verebilmemiz için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın