Çatalköy Taksi

çatalköy taksi
+

Çatalköy Taksi

Taşımacılıkta T belgelerine sahip olan firmamız, sunduğu 7/24 kesintisiz hizmetlerle alanında fark yaratır. Kişisel ya da kurumsal Taksi taleplerini alanında deneyimli şoförler ve geniş araç filosu arasından seçme imkanı sunan hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz konforlu ve güvenli yolculuğun keyfini sürer. Çatalköy Taksi talepleri kusursuz hizmet anlayışıyla en uygun şartlar altında gerçekleştirilir.

 Trafik Derdine Son

            Son model araçlarla verdiğimiz taksi hizmetleri misafirlerimizin trafik derdine son vermek için özel olarak planlanır.

Turistik gezilerden iş seyahatlerine, kurumsal müşteri ağırlamadan karşılamaya kadar farklı alanlardaki butik hizmetleriyle şirketinizin prestijini artıracak olan uygulamalarımız, sadece size ve taleplerinize uygun bir şekilde planlanır.

            Trafikte zaman kaybetmeye ve otopark aramaya son veren hizmetlerimiz sayesinde siz sadece işinize kanalize olabilirsiniz. Ekonomik, kaliteli, güvenilir, konforlu ve kişiye özel Çatalköy Taksi imkanıyla, şehir içi ulaşım ve gün içinde farklı adreslere gitmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Online rezervasyon imkanıyla müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak için her türlü teknolojiden destek alan hizmetlerimiz VIP taksiler ve iç donanımla her zaman yanınızdadır.

 Filo Ya da Özel Araç Talepleri

            İhtiyaca uygun olarak verilecek filo ya da özel araç hizmetlerimiz yakıt türüne göre belirlenebileceği gibi kişi sayısına göre de belirlenebilir. Ulaşım sorununu kafanıza takmadan seyahat etmenin keyfini deneyimleyerek kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Gezici hizmetler kapsamında şirketler için vereceğimiz teklifler sayesinde özel günlerde özel misafirleriniz için farklı programlar organize edebilirsiniz.

            Dönemsel olarak uyguladığımız farklı avantajlardan yararlanarak Çatalköy Taksi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Acil taksi hattıyla kesintisiz olarak müşteri taleplerini yerine getirmek için çalışan ekiplerimiz, gelen talepler doğrultusunda araç içi hizmet konusunda da yardımınıza koşar.

Havaalanı transfer ve şehir içi taşımacılıkta Girne Taksi’yi tercih ederek prestijinizi artırabilirsiniz.

  Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmetler           

  Kusursuz hizmet politikasıyla yoluna devam eden taksimiz, araç filosunu gelen talepler doğrultusunda düzenli olarak yenilemektedir.

Güçlü ve güncellenen altyapısıyla teknolojiden aldığı desteği müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla hayata geçiren taksimiz, transfer hizmetlerini en kaliteli araçlar ve deneyimli şoförlerle verir.

Çözüme odaklı hizmetlerle hayatınızı kolaylaştıracak alternatifleri tercihinize sunarak mükemmel sonuçların elde edilmesini sağlarız.

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Merhaba Girne Taksi'ye Hoşgeldiniz.
Size en uygun taksi fiyatı verebilmemiz için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın