Bellapais Taksi

bellapais taksi
+

Bellapais Taksi

Yaz aylarında ülkemiz nüfusu yüzde 10 artmaktadır. Bundaki temel neden ise şüphesiz turizmdir. Mayıs ayının başı ile birlikte ülkemize önce İran, Mısır, Suudi Arabistan ve Katar gibi Arap ülkelerinden daha sonra da Rusya, Ukrayna ve Belarus gibi Rus ülkelerinden turistler akın akın gelmeye başlamaktadır. Avrupa ülkelerinden ise neredeyse her ülkeden yüzlerce turist yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmek için Kuzey Kıbrıs’ı tercih ediyor. Girne’ye gelen turistler havalimanında fazla vakit kaybettikleri konusunda oldukça şikâyetçiler. Bu konuda biz devreye giriyoruz ve siz değerli misafirlerimizi en hızlı ve sorunsuz şekilde oteline götürmek görevini yükleniyoruz.

 ERCAN HAVALİMANI TRANSFER NASIL YAPILIR?

            Eğer bu Girne’ye ilk gelişinizse şehri öğrenmek açısından ilk olarak transfer seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Biz sizlere en kaliteli ve lüks araçlar ile taksi hizmeti sunmaktayız. Bellapais Taksi firmamız misafirlerimiz için tüm otellerle anlaşmalıdır. Gelmeden önce dilerseniz uçaktayken bile bizi arayabilir otelinize transfer işlemi yaptırmak isteyebilirsiniz. Derhal size eğer tek kişiyseniz daha ufak veya aileniz ile birlikteyseniz daha büyük bir taksi aracı gönderiyoruz.

            Taksilerimizin içinde 24 saat 25 yıllık deneyimli şoförlerimiz de bulunuyor. Bu nedenle ekstradan şoför ücreti ödemek zorunda kalmayacaksınız. Transfer işlemleri için gerekli olan tek şey eğer Türk vatandaşıysanız kimlik fotokopiniz yabancı bir devletin vatandaşı iseniz de pasaport fotokopinizdir. Bunlarla birlikte gerekli olan ücreti de yatırdığınız takdirde anında taksi hizmetinden faydalanabilmektesiniz. Tüm bu işlemler yaklaşık 3 dakika kadar sürmektedir.

 NEDEN GİRNE ONAY TAKSİ?

            Tatile gelen insanların tek bir amacı vardı kısa süreli tatillerini en iyi şekilde geçirebilmek ve dinlenmektir. Tatilde zaman her şeyden daha çok önemlidir. Bu nedenle ufak tefek şeyler ile vakit ayırmamalısınız. Havaalanından otele gitmek de en çok zaman kaybına neden olan şeylerin başında yer alıyor. Bellapais Taksi hizmetinden faydalanmak istemezseniz havalimanında bir araç kiralayabilirsiniz. Tutacağınız taksi sizin tatile geldiğinizi bildiği için normal ücretin en az 3 katı kadar bir fiyat teklifinde bulunacaktır. Bu nedenle eğer tatilde hem zamandan kazanmak hem de fazla ücret ödememek için Bellapais Taksi firmamızı tercih etmelisiniz.

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Merhaba Girne Taksi'ye Hoşgeldiniz.
Size en uygun taksi fiyatı verebilmemiz için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın