Girne Merkez Taksi

girne merkez taksi
+

Girne Merkez Taksi

Taksi hizmetinde, lüks araçlarla ve işin uzmanı şoförlerle yolculuk yapacaksınız. Özellikle özel misafirleriniz için oldukça etkili olacak olan Girne Merkez Taksi hizmeti, misafir ağırlama işini sizlerin yerine yapmaktadır. Özel iş toplantılarında, acil misafir karşılama işlerinde, oldukça etkili çözümler üreten firma, son model araçlarıyla ve şehir trafiğini çok iyi bilen şoförleriyle, etkili karşılama gerçekleştirmektedir.

 HAVAALANINA ZAMANINDA GELİYORUZ

            Havaalanına inecek uçağınız takip edildikten sonra, zamanında uçak karşılama işlemi yapılmaktadır. Elinde misafirin ismi yazılı pankartla bekleyen şoförlerimiz sizlere ulaşamazsa, telefonla sorun çözülmeye çalışılır. Toplu taşıma aracı gerektiği zaman, yine konforlu ve son model olan toplu taşıma araçları tedarik edilmektedir. Toplu taşıma araçlarıyla Girne Merkez Taksi hizmetini etkili bir şekilde sunan firma, en iyi ve işinde uzman olan şoförleri seçmektedir. Müşteri ile diyalog konusunda eğitilen şoförler, nezaket kuralları çerçevesinde hareket etmektedirler. Bu konuya dikkat eden taksimiz, nezaket kurallarını bilen ve nezaket kurallarını bilen şoförleri tercih etmektedir.

 GİRNE MERKEZ TAKSİ HIZLI VE ZAMANINDA HİZMET

            Başkent Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs’ın en kalabalık şehridir. Başkent olması nedeniyle, çok hızlı bir piyasası vardır. Bu nedenle pratik çözümler, başkent için önemlidir. Bu konuda deneyimli olan taksimiz, Girne Merkez Taksi hizmeti ile misafirleriniz için taksi hizmeti sunmaktadır. Havaalanı dahil olmak üzere, isteğe bağlı bütün adreslere gidebilen taksimiz, kiralık araç konusunda, sizler için en etkili çözümleri sunmaktadır. Evcil hayvanlarınız hariç, bir aracı birden fazla kişi kullanabilir. Toplu taşıma aracı kiralamada, şehri iyi bilen ve bütün resmi belgelere sahip olan işin uzmanı kaliteli şoförlerimiz, sizler için şehir turu yapabilmektedirler.

            Taksi konusunda, sizler için kısa zamanda çözüm üreten firmamız, konforlu ve son model araç seçimini sizlere bırakmaktadır. Muayene, sigorta ve yıllık bakımları yapılmış olan araçlarımız, zorlu kış şartlarında sizleri yolda bırakmaz. Ayrıca klima ve ısıtma sistemiyle, dışarıdaki olumsuz hava koşullarından etkilenmezsiniz. Önemli misafirlerinizi havaalanından veya belirttiğiniz adreslerden alıp, yine belirttiğiniz adreslere, kısa zamanda getirebilen ekiplerimiz, sizler için etkili çözümler sunmaktadır. Trafik kurallarına riayet eden şoförlerimiz, rahat bir yolculuk yapmanız için, en iyi şekilde araç kullanmaktadır.

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Merhaba Girne Taksi'ye Hoşgeldiniz.
Size en uygun taksi fiyatı verebilmemiz için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın