Kıbrıs Girne Taksi Numaraları

kıbrıs girne taksi numaraları
+

Kıbrıs Girne Taksi Numaraları

Araç kiralama sektöründe önemli bir yeri olan Kıbrıs Girne Taksi Numaraları, havaalanı transfer, şehirlerarası transfer, şoförlü araç kiralama, gelin arabası kiralama, tatil beldeleri için transfer işlemleri ve KıbrısTaksi gibi birçok kiralama işlerini en işi şekilde yapmaktadır.

            Tatile veya önemli iş seyahatlerine uçakla gittikten sonra, havaalanından gideceğiniz adrese, konforlu araçlarla gitmek için, Kıbrıs Girne Taksi Numaraları olanaklarından faydalanmak gerekmektedir. Özel araçlarla uzun seyahatler, araç masrafı ve beklenmedik masraflara neden olabilir. Bu nedenle, araç kiralama işi daha etkilidir.

 TRANSFER HİZMETİ VE ÖZELLİKLERİ

            Ercan Havaalanı taksi işlemlerinde, sadece araç kiralama olanakları yanında, şoförlü araç kiralama olanaklarına da sahip olabilirsiniz. Şoförlü araç kiralama olanakları, oluşabilecek araç kazaları ve trafik cezaları gibi giderlerden sizleri kurtarmaktadır. Bütün bu sorumluluklar, kiralanan şoföre aittir. Ancak sadece araç kiralandığı zaman, kiralayan kişi, oluşabilecek araç masraflarının tümünden sorumludur. Araçlar sigortalıdır. Ancak kiralayandan kaynaklanan masraflar, sigorta kapsamına girmemektedir. Belirtilen adreslere Girne Onay Taksi şoförleri zamanında ulaştırmaktadır.

            Havaalanından misafirleriniz almak için beklemeyen taksi şoförleri, mesleki sürüş ehliyetli ve diğer önemli belgelere sahip elemanlardır. Davranış eğitimi alan işinde uzman olan şoförler, havaalanında, misafirlerinizin adının yazılı olduğu pankartla bekler. Eğer misafirler bir aksilik nedeni ile şoförlerle buluşamazsa, telefonla aramaya geçilir.

            Uçağın rötarlı gelmesi ve gecikmeler, tarifenize ek ücret eklenmesine neden olmaz. Grup halinde gelen misafirleriniz için Girne Onay Taksi, son model konforlu ve rahat toplu taşıma araçlarını tedarik etmenizi sağlayacaktır. Hızlı ve güvenli bir şekilde çalışan Vip Taksi Hizmeti Kıbrıs transfer hizmetleri, fiyat konusunda anlaşmanın üzerine çıkmamaktadır.            

Evcil hayvanlar için kilogram sınırlaması 5 kg’dır. Gelin arabası kiralama işlemlerini de gerçekleştiren Vip Taksi Hizmeti Kıbrıs, bütçenize uygun tarzda araçların temin edebilmektedir.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the transfers internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

Görüşme Başlat
7/24 Whatsapp
Merhaba Girne Taksi'ye Hoşgeldiniz.
Size en uygun taksi fiyatı verebilmemiz için
7/24 iletişime geçiniz.
7/24 Arayın